Війтівецька громада успішно цифровізується

Дата: 22.03.2023 10:29

Фото без опису20-21 березня у Львові проходив Форум цифрових громад 2023, що проводився в рамках Програми EGAP, за підтримки Фонду Східна Європа та Міністерства цифрової трансформації України. У заході взяли участь і представники Війтівецької територіальної громади, які поділилися досвідом реалізації власних цифрових рішень та проектів  протягом року повномасштабного вторгнення. Зокрема, було продемонстровано результати роботи Центру активності громадян, який було створено у співпраці із партнерами ТОВ «Хмільницьке»  та Жданівський цукровий завод Агропромхолдингу «Астарта - Київ», за підтримки Програми EGAP, а також окреслено плани цифровізації громади на 2023 рік. Загалом, під час Форуму було презентовано кращі практики в сфері цифрової трансформації на рівні регіонів та громад, е-послуги та цифрові рішення. Крім цього, присутні дізналися чимало цікавих аспектів у сфері кібербезпеки та цифрових просторів.