Центр активності громадян зустрічає гостей

Дата: 24.03.2023 17:09

Фото без описуСьогодні, 24 березня  Війтівецьку територіальну громаду відвідали колеги- представники органів місцевого самоврядування з Одеської Дніпропетровської та Волинської областей. Під супроводом координаторів регіонального компоненту програми EGAP Софії Сакалош, Дарії Радзіковської та Оксани Киричук гості оглянули та познайомилися з роботою місцевого Центру активності громадян та Інклюзивно ресурсного центру. Сільський голова Станіслава Ядвіжина та керівник місцевої бібліотеки Марія Вонхольська презентували результати роботи закладів та плани на майбутнє.   Гості були приємно вражені зустріччю та позитивними емоціями господарів.