Загинув мешканець Війтівецької громади

Дата: 19.06.2023 15:22

Фото без описуДо Війтівецької громади надійшла сумна звістка. Загинув наш земляк, воїн -захисник, мешканець с.Дібрівка Кірєєв Сергій Миколайович. Сергій Миколайович пішов захищати Батьківщину добровольцем 24.02. 2022р. Він з честю виконав свій громадянський обов'язок. На жаль його життєва дорога трагічно обірвалася 16.06.2023 року. Уся громада щиро співчуває родині Героя. Сьогодні, 19 червня мужній воїн повернеться додому НА ЩИТІ. Траурний кортеж прибуде в Дібрівку близько 17.00 години. Прохання до мешканців громади гідно зустріти та провести в останню путь воїна -захисника. Похорон Кірєєва Сергія Миколайовича відбудеться завтра 20 червня об 11.00 год. за адресою: вул. Зелена, 58. Поховають воїна на місцевому кладовищі.