Планове відключення електоренергії з 16-11-2023 08:00 по 16-11-2023 17:00

Дата: 14.11.2023 11:13

Фото без описуПЛАНОВА Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі

ДІБРІВКА: вулиця Зелена; вулиця Центральна (З.Космодем'янської);  вулиця Колійна; вулиця Польова;  вулиця Садова;  вулиця Хмільницька; вулиця Шкільна; вулиця Ярова.

ВІЙТІВЦІ: вулиця Грушевського;  вулиця Центральна (Жданова);  вулиця Заводська;  вулиця Зарічна; вулиця Соборна (З.Космодем'янської); вулиця І. Франка;  вулиця Кармелюка;  вулиця Коцюбинського;  вулиця Л. Українки;  вулиця Молодіжна;  вулиця Огородня;  вулиця Польова; вулиця Незалежності (Пушкіна);  вулиця Південна (Радгоспна); вулиця Робітнича;  вулиця Садова;  вулиця Стуса.

КАЧАНІВКА: вулиця Єдності (Гагаріна);  вулиця І. Богуна; вулиця Валерія Колощука (Пушкіна).

ОЛЬГИНЕ: вулиця Космонавтів

СОФІЇВКА: вулиця Затишна (Гагаріна); вулиця Грушевського; вулиця Кубишиного; вулиця Свободи (О.Кошового); вулиця Пирогова; вулиця Шевченка (Щорса).

ТЕРЕШПІЛЬ: вулиця Оболонська (В.Терешкової); вулиця Сонячна (Жовтнева); вулиця Миру; вулиця Перемоги; вулиця Польова; вулиця Садова; вулиця Незалежнеості (Суворова);  вулиця Шевченка.

УКРАЇНСЬКЕ:  вулиця І. Франка; вулиця Героїв Азову (Кутузова);  вулиця Лісова; вулиця Яблунева (Некрасова).

Згідно даних листа згенерованого автоматичним сервісом АТ "Винницяобленерго" в рамках виконання вимог діючого Кодексу систем розподілу.