На святкуваннях у Качанівці

Дата: 30.08.2017 17:01

Фото без опису28 серпня 2017 року, в день Успіння Пресвятої Богородиці в селі Качанівка пройшов захід, присвячений Дню села. Для його мешканців та гостей  була підготовлена святкова програма, в ході якої свої музичні вітання дарували солісти і творчі колективи села Качанівки «Любисток», а також виконавці української пісні  із села Соколова -  «Перлина Поділля». В холі Будинку культури було розгорнуто яскраву виставку  робіт  місцевих умільців.

З теплими побажаннями здоров'я і благополуччя до жителів села звернулися голова Жданівської об’єднаної територіальної громади Станіслава Ядвіжина та староста села  Сергій Ратушний.

Завітали на свято і почесні гості,  голова Хмільницької районної ради  Зоя Бонсевич  та директор ВП «Війтовецьке»  Володимир Стаднік.

Вони побажали жителям села щастя, здоров'я, удачі, успіхів  у всіх починаннях і гарного настрою. Після завершення урочистої частини на учасників свята чекало частування різноманітними смаколиками, які приготували жителі села, веселі конкурси та розваги,  а  непосидюча дітвора без угаву розважалася на батутах  смакуючи солодку вату.