Обговорюємо участь у проектах розвитку громад

Дата: 19.03.2018 17:54

Сьогодні, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної було проведено оперативну  нараду працівників Жданівської сільської ради. На нараді було розглянуто ряд питань роботи виконавчих органів сільської ради, зокрема щодо надання якісних адміністративних послуг, стану реалізації місцевих галузевих програм, підготовки та  подання відповідних проектних заявок на участь у проектах розвитку громад. Сільським головою наголошено на необхідності чіткого дотримання строків підготовки та подання таких заявок, дотримання вимог бюджетного законодавства при супроводі виконання галузевих програм та дотриманні виконавської дисципліни.