СЬОГОДНІ РОДИНІ ПОЛЕГЛОГО ЗАХИСНИКА АНДРІЯ ПОЛІЩУКА ВРУЧИЛИ ОРДЕН

Дата: 22.11.2023 17:20

Фото без описуСьогодні у Війтівцях відбулося вручення нагороди родині загиблого воїна, мешканця громади  Андрія Юрійовича Поліщука. Орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) родичам Андрія вручив начальник Хмільницької військової адміністрації Богдан Кузнец. Слова підтримки та щирого співчуття родині Андрія Поліщука також висловили Війтівецький сільський голова Станіслава Ядвіжина та  голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук. Житель села Війтівці Поліщук Андрій Юрійович проходив службу на посаді солдата-вогнеметника вогнеметного взводу, роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини 0224.  Захищаючи Україну, виявивши мужність та стійкість Андрій Поліщук загинув у бою з російськими окупантами 18 грудня 2022 року поблизу населеного пункту Мар'їнка Донецької області.