СКАСОВАНО! Планове відключення електроенергії з 13-02-2024 08:00 по 13-02-2024 17:00

Дата: 09.02.2024 14:37

ПЛАНОВА Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі та на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП)
Війтівці: вулиця Грушевського; вулиця Кармелюка; вулиця Коцюбинського; вулиця Л. Українки;
вулиця Огородня; вулиця Центральна; вулиця Зарічна; вулиця Молодіжна; вулиця Польова.
Качанівка: вулиця Миру; вулиця Незалежності; вулиця Шевченка; вулиця І. Франка; вулиця Незалежності; вулиця Робітнича; вулиця Садова; вулиця Центральна; вулиця Південна.

Згідно даних листа згенерованого автоматичним сервісом АТ "Вінницяобленерго" в рамках виконання вимог діючого Кодексу систем розподілу.