Обгрунтування поточного ремонту покрівлі будівлі сільського будинку культури по вул. Миру 16 с. Качанівка

Дата: 14.11.2023 09:58

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

Мета проведення закупівлі: забезпечення проведення поточного ремонту покрівлі будівлі сільського будинку культури по вул. Миру,16 в с. Качанівка, Хмільницького району, Вінницької області з метою утримання в належному стані  приміщень комунальної власності.

Замовник: Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля Війтівецької сільської ради»

Код ЄДРПОУ – 41997019

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-11-14-013359-a

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи ( Поточний ремонт покрівлі будівлі сільського будинку культури по вул. Миру,16 в с. Качанівка, Хмільницького району, Вінницької області)

Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 013 512,00 (Два мільйони тринадцять тисяч п’ятсот дванадцять грн. 00 коп.) з ПДВ.

Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторису на 2023рік за рахунок коштів місцевого бюджету Війтівецької сільської територіальної громади на 2023 рік.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувану вартість предмету закупівлі визначено на підставі зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту та відповідно до експертного звіту кошторисної частини проектної документації.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: закупівля послуг здійснюється для забезпечення проведення поточного ремонту покрівлі будівлі сільського будинку культури по вул. Миру,16 в с. Качанівка, Хмільницького району, Вінницької області, з урахуванням технічного стану об’єкта та кошторисної документації.