ПЛІЧ-О-ПЛІЧ РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Дата: 25.03.2024 12:52

Фото без описуВ рамках  проєкту  «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського на територій Війтівецької громади відбувся другий етап змагань  серед учнів ЗЗСО громади, які змагалися з таких видів спорту, як футзал, волейбол (юнаки), волейбол (дівчата), баскетбол (юнаки), черліденг та спортивне орієнтування. Змагання проводилися під лозунгом - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Ці спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду проведення таких заходів. Головна мета проєкту - створити атмосферу  спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя...

Цей проєкт дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали.

23 лютого на базі Війтівецького ліцею відбулось відкриття ІІ етапу змагань ПЛІЧ-О-ПЛІЧ РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО.

У змаганнях з футзалу взяли участь команди 5-6 класів.

місце - Качанівський ліцей

місце - Війтівецький ліцей

місце - Торчинецька гімназія

28.02.2024р на базі КЗ "Качанівський ліцей" відбулися змагання з волейболу серед юнаків в рамках проекту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч".

КЗ "Качанівський ліцей"

КЗ"Мар'янівська гімназія "

КЗ "Війтівецький ліцей "

01 березня на базі Качаніського ліцею відбулися змагання серед дівчат з волейболу 🏐 та черліденгу 👯

🏆Вітаємо переможців

🏐Волейбол

🏐🥇КЗ"Качанівський ліцей"

🏐🥈КЗ"Війтівецький ліцей"

👯Черліденг

👯🥇КЗ"Качанівський ліцей"

👯🥈КЗ"Війтівецький ліцей"

07.03.2024р на базі КЗ "Качанівський ліцей" відбулися змагання з баскетболу серед юнаків в рамках проєкту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч".

КЗ "Качанівський ліцей"

КЗ "Війтівецький ліцей "