Домашнє насильство – слід зупинити!

Дата: 02.04.2024 11:14

Фото без описуНасильство  - одна з найбільш поширених форм порушення прав людини. Зазвичай, найбільше страждають від насильства жінки, діти, а також люди старшого віку. Найпоширенішим і найбільш складним для протидії є домашнє насильство. Відтак, у центі надання адміністративних послуг Війтівецької сільської ради начальником Хмільницького бюро правової допомоги Ганною Мариніч було проведено робочу нараду з питання протидії домашньому насильству. У нараді взяли участь – служба у справах дітей та КЗ «Центр надання соціальних послуг» Війтівецької сільської ради...

Якщо Вам або вашим близьким людям буде необхідна допомога , Ви маєте обов’язково звернутися:

• ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ (ПОЛІЦІЯ)

Ви можете викликати поліцію за телефоном 102 або звернутися особисто до поліцейського офіцера громади та написати заяву. Правоохоронці можуть, зокрема, винести кривднику терміновий заборонний припис, надати пораду щодо подальших дій та наявних надавачів послуг.

• МЕДИЧНІ УСТАНОВИ

Якщо ви зазнали фізичного чи сексуального насильства, зверніться до лікаря для отримання медичної допомоги та документування у медичній картці ознак того, що з вами сталося. Надалі це допоможе притягнути кривдника до відповідальності, якщо ви звернетеся до правоохоронних органів.

• КЗ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

У центрі надання соціальних послуг ви зможете отримати необхідні юридичні, психологічні, соціальні послуги та консультації.

КЗ «Центр надання соціальних послуг» с.Качанівка, вул. Миру 16, тел. 0969046749

• СЛУЖБА  У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Якщо у вашій сім’ї є діти, вони так само або страждають від насильства, або є його свідками. Відповідна служба втрутиться у ситуацію та захистить права дітей.

Служба  у справах дітей Війтівецької сільської  ради с.Качанівка, вул. Миру 16, тел. 380432647320

• ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Тут можуть прийняти заяву про вчинення у Вашій сім’ї насильства та скерують  для отримання необхідної допомоги

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Війтівецької сільської ради  с.Качанівка, вул. Миру 16, тел. 380432647320

• ЦЕНТР БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Особи, постраждалі від домашнього насильства, мають право отримати послуги адвоката безкоштовно м. Хмільник, вул. Літописна, 11. Хмільницьке бюро правової допомоги тел. (04338) 2-29-82.

• Національна гаряча  лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

0800 500 335, короткий номер з мобільного 116-123

Звертайтеся Вам обов’язково допоможуть!