Староста Терешпільського старостинського округу у складі сіл Терешпіль, Софіївка, Держанівка, Українське

Дата: 09.04.2024 14:50

Фото без описуПрізвище, ім'я по-батькові: Стаднік Ярослав Олександрович

Число, місяць, рік і місце народження: 20 листопада  1988 року, місто Хмільник Вінницької областіі

Відомості про громадянство: Громадянин України

Відомості про освіту: У 2004 році закінчив Хмільницьку середню загальноосвітню школу №3  та вступив до Хмільницького аграрного центру професійно-технічної освіти та у 2007 році закінчив повний курс за спеціальністю лісник-тракторист. В  2012 році закінчив Вінницький національний аграрний університет за спеціальністю технологія виробництва і переробки продукції тваринництва. В 2020 рокі вступив до Вінницького національного аграрного університету за спеціальністю агрономія та лісівництво.

Відомості про трудову діяльність: З вересня 2007 року по квітень 2010 працював помічником механіка ЗАТ «Поділля» с. Скарженці.

З серпня 2010  року по березень 2012 року працював слюсарем-ремонтником ТОВ «Хмільницьке» ВП «Хмільницьке».

З вересня 2012 року по липень 2014 року працював завідувачем господарства у дошкільному навчальному закладі №3 м.Хмільника.

З липня 2019 року по листопад 2020 року працював старшим інспектором з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи.

Відомості про посаду, місце роботу: староста Терешпільського старостинського округу до якого входять села Терешпіль, Софіївка, Держанівка, Українське

Відомість про партійність: позапартійний

Відомості про склад сім'ї :

Одружений: дружина Ошівська-Стаднік Інна Юріївна, 1987 р.н.

син – Стаднік Дмитро Ярославович, 2011 р.н.

син Стаднік Артем Ярославович, 2019 р.н.

Відомості про місце проживання: 22000, м.Хмільник Вінницької області вул. Старосидориська, 70 А.

Відомості про контактний телефон: 0966961991

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,  злочину про виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня.