Староста Дібрівського старостинського округу у складі села Дібрівка

Дата: 09.04.2024 14:55

Фото без описуПрізвище, ім'я по-батькові:Сидоренко Оксана Геннадіївна

Число, місяць, рік і місце народження: 22 жовтня 1983 року, село Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської областіі

Відомості про громадянство: Громадянка України

Відомості про освіту:  Освіта вища. У 2006 році закінчила Дніпропетровський технолого – економічний технікум, здобувши кваліфікацію технік – технолог. У 2019 році закінчила Хмельницький національний університет, здобувши кваліфікацію бакалавр з обліку та аудиту.

Відомості про трудову діяльність: 2006 – 2013 р.р.– служба за контрактом у Збройних Силах  України. 2016 – 2019 р.р. – робота у Жданівській сільській раді на посадах касира та старшого інспектора відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності. 2019 – 2021 р.р. – робота у ТОВ «Хмільницьке» на посадах техніка та інженера – землевпорядника, фахівця з моніторингу договірних відносин.

Відомості про посаду, місце роботистароста Дібрівського  старостинського округу до якого входить село Дібрівка

Відомість про партійність: позапартійна

Відомості про склад сім'ї :

Заміжня: чоловік Сидоренко Петро Володимирович

син Сидоренко Максим Петрович

донька Сидоренко Дар»я Петрівна

Відомості про місце проживання: с. Війтівці, вул. Кармалюка, 10 Хмільницького району Вінницької області

Відомості про контактний телефон: 0688327817

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,  злочину про виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня.