Староста Мар'янівського старостинського округу у складі сіл Мар'янівка, Володимирівка, Лісогірка

Дата: 09.04.2024 15:04

Прізвище, ім'я по-батькові: Остапчук  Наталія Сергіївна

Число, місяць, рік і місце народження: 8 вересня  1973 року, село Лісогірка Хмільницького району Вінницької областіі

Відомості про громадянство: Громадянка України

Відомості про освіту: У 1990 році закінчила Марянівську середню школу та навчалася у Вінницькому учбовому комбінаті за спеціалістю бухгалтер. З вересня 2017 року навчається заочно в Подільському державному аграрно-технічному університеті за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Відомості про трудову діяльність: З  липня 1991 по травень 2005 рік працювала бухгалтером по оплаті праці КСП «Мар’янівське».

З серпня 2005 року по вересень 2005 року  працювала рахівником-касиром Марянівської сільської ради

З вересня 2005 року по квітень 2006 року виконувала обовязки секретаря Марянівської сільської ради.

З квітня 2006 року по листопад 2020 року  секретар Марянівської сільської ради

Відомості про посаду, місце роботу: староста Марянівського старостинського окгугу до якого входять села МарянівкаЛісогірка, Володимирівка

Відомість про партійність: позапартійна

Відомості про склад сім'ї :

Заміжнячоловік Остапчук Микола Миколайович, 1972 р.н;

Дочка Чепелюк Наталія Миколаївна, 1994 р.н.

Син Остапчук Богдан Миколайович, 1992 р.н.

Відомості про місце проживання: 22010, с.Лісогірка, Хмільницького району,Вінницької області, вул. Першотравнева14

Відомості про контактний телефон: 0677307566

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,  злочину про виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня.