Щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та вивезення твердих побутових відходів

Дата: 19.04.2024 16:07

Фото без описуДо відома мешканців Війтівецької територіальної громади! 19 квітня виконкомом сільської ради прийнято рішення про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надаються КП "Війтівецький господар". Зокрема встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання...

-централізоване водопостачання для населення , які домогосподарства обладнані засобами обліку -  26,00 грн. в т.ч. ПДВ за 1м.куб.

- централізоване водопостачання для населення , які домогосподарства не обладнані засобами обліку -  500,00 грн. в т.ч. ПДВ з одного мешканця в місяць.

- централізованого водопостачання для юридичних осіб, які обладнані засобами обліку -  31,35 грн. в т.ч. ПДВ за 1м.куб.

Тарифи на послуги з водопостачання вводяться  в дію з 01.05.2024р.

Також встановлено тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надаються КП "Війтівецький господар". Зокрема встановлено  тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів в розмірі:

-   Для населення  - 10,00 грн. в т.ч. ПДВ з одного мешканця в місяць.

-   Для юридичних осіб  - 100,00 грн. в т.ч. ПДВ в місяць.

Тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів вводяться в дію з 01.05.2024р.