Проходження МСЕК: поширені питання від військових

Дата: 11.09.2024 11:46

малюнок з зображенням військового і написом заголовка статтіВнаслідок війни збільшується кількість людей, які потребують встановлення відсотка втрати працездатності та  інвалідності, значну частину серед них становлять військові. Як повідомляють у МОЗ України, для цієї категорії громадян низка процедур під час проходження медико-соціальної експертизи спрощена...

Серед оптимізації: проведення медико-соціальної експертизи екстериторіально з максимальним наближенням до пацієнта в місцях тривалого лікування, реабілітації чи протезування. Також зменшена кількість документів, необхідних для проходження медико-соціальної експертизи  (МСЕК).

Відповіді на питання, що найчастіше виникають у військових щодо проходження медико-соціальної експертизи - в інфографіці.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описумалюнок з зображенням контактів та QR кодом МСЕКу