04 Серпня, 2017 р., 11:01
 ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРЕСТОЛЬНИМ СВЯТОМ ІКОНИ ПОЧАЇВСЬКОЇ  БОЖОЇ МАТЕРІ ТА ДНЕМ СЕЛА ЖДАНІВКА !
04 Серпня, 2017 р., 10:11
5  серпня  у Жданівці  відбудеться  яскравий фестиваль фарби холі.
03 Серпня, 2017 р., 09:28
Світ рослин улаштований так, що вони захищаються отрутами від тварин і одне від одного. На вид зовсім безпечна рослина  насправді   може виявитися небезпечною для людини. Найзлішим ворогом здоров'я людини є бур'яниста трава амброзія полинолистая, що виростає як на пустирях, у парковій зоні, так і на садово-городніх ділянках.
02 Серпня, 2017 р., 17:06
ОБЕРЕЖНО, СПЕКА!! У спекотні дні, які тривають в нашому регіоні, слід бути особливо обережними, стежити за своїм здоров’ям і дотримуватися певних правил поведінки.
01 Серпня, 2017 р., 16:21
01 Серпня, 2017 р., 10:25
 "Спинюся я і довго буду слухать, як бродить серпень по землі моїй… ще над Дніпром клубочиться задуха, ще пахне степом сизий деревій. Та верби похилилися додолу, червоні ружі зблідли на виду, бо вже погналось перекотиполе за літом – по гарячому сліду…" Ліна Костенко
31 Липня, 2017 р., 16:21
     В день вшанування Почаївської ікони Божої Матері 5 серпня 2017 року Жданівка святкуватиме День села !
31 Липня, 2017 р., 10:34
 "І прописні істини потребують, щоб їх часом нагадували". Максим Рильський