25 Липня, 2019 р., 17:18
    Сьогодні, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жданівської сільської ради на якому було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності об"єднаної громади. Членами виконкому заслухано інформацію відділу освіти та соціально - гуманітарної роботи про стан протипожежної безпеки в закладах соціально - культурної сфери, про організацію заходів до Дня Незалежності України та, в порядку контролю, про оздоровлення учнів шкіл в період літніх канікул. Також було розглянуто проекти рішень, які пропонується винести на розгляд чергової сесії сільської ради та проекти рішень виконкому підготовленні за окремими зверненнями громадян.
25 Липня, 2019 р., 11:57
 Для усіх любителів кіно!!! В Жданівській ОТГ стартує показ фільмів під відкритим небом! Як часто ви буваєте у кінотеатрі? А у кінотеатрі під відкритим небом? Природа, свіже повітря, теплий літній вечір під зоряним небом і цікавий фільм! Тож усіх жителів Жданівської громади запрошуємо подивитися  сімейну, душевну, веселу та цікаву комедію  під відкритим небом...
19 Липня, 2019 р., 12:27
       Міністерство аграрної політики та продовольства України наказом №118 від 12.03.2019 р., (зареєстровано Мінюстом України 07.06.2019 р. за №593/33564) затвердило Вимоги до безпечності та якості молочних продуктів. Прохання до зацікавлених осіб врахувати цю інформацію в подальшій роботі...
17 Липня, 2019 р., 16:54
               Сьогодні у Жданівській об’єднаній територіальній громаді відбулося відкриття нової амбулаторії ЗПСМ Жданівського центру первинної медико – санітарної допомоги. На таку важливу подію до громади завітали голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати Вінницької обласної ради Євген Звєрков та Олександр Крученюк, профільні заступники голови облдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів ОДА, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, представники Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування. Як зауважила у своєму виступі сільський голова Станіслава Ядвіжина – «Будівництво такого потрібного для громади закладу стало можливим завдяки саме тим реформам, які розпочалися у нашій державі і реально торкнулися навіть невеликих сільських громад». Для будівництва амбулаторії із Державного бюджету було виділено більш як вісім з половиною мільйонів гривень та ще один мільйон виділено із бюджету об’єднаної громади. Замовником будівництва виступив Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, а безпосереднім виконавцем робіт за результатами тендеру стала будівельна фірма «СТАМ» м. Вінниця. Варто зауважити, що багато організаційних питань по будівництву і облаштуванню об’єкту взяв на себе Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Не залишились осторонь реалізації проекту і інвестори, які працюють у громаді, зокрема ТОВ «Хмільницьке» та Жданівський цукровий завод. Значний обсяг робіт по благоустрою виконало місцеве комунальне підприємство «Війтівецький господар». Окрім самого приміщення амбулаторії Жданівський центр первинної медико – санітарної допомоги отримав сучасне медичне обладнання, меблі, а також службовий автомобіль для лікаря. Будівництво амбулаторії у Жданівській сільській громаді є реальним прикладом дієвості здійснюваних реформ та такої довгоочікуваної підтримки розвитку села. Отож сьогодні нарешті можна робити великі справи на благо громади та  досягати яскравих результатів.
16 Липня, 2019 р., 15:52
      Колектив Жданівської сільської ради вітає колег із професійним святом —  Днем бухгалтера України  Бажаємо вам процвітання в житті і діяльності, прекрасного самопочуття і гарного настрою, впевнених сил і світлого розуму, відсутності помилок у роботі і благодаті вдома. Зі святом !
16 Липня, 2019 р., 12:05
          Шановні мешканці Жданівської об’єднаної   територіальної  громади! Жданівською сільською радою у рамках реформи сільської медицини проведено будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини Жданівського центру первинної медико – санітарної допомоги. Щиросердно запрошуємо вас на урочисте відкриття нової амбулаторії, яке відбудеться 17 липня 2019 року о 14.00 год. в с. Війтівці Хмільницького району. Раді будемо бачити Вас на святі. Виконком сільської ради
15 Липня, 2019 р., 11:20
         У операторів скрапленого газу для побутових потреб населення області змінились контактні телефони. В зв’язку із зазначеним Вінницька облдержадміністрація надає уточнені дані наступних постачальників:..