15 Вересня, 2017 р., 15:56
 Одночасно із стартом реформи децентралізації в Україні відбувається активний перерозподіл повноважень у сфері освіти між районними відділами освіти та об’єднаними громадами: до створених ОТГ переходять функції управління закладами дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
15 Вересня, 2017 р., 15:41
   15 вересня 2017 року відбулася 11 сесія Жданівської сільської ради 1 скликання. Депутатським корпусом було розглянуто ряд невідкладних питань, які стосувалися життєдіяльності громади та стабільної роботи самоврядного органу, зокрема, в сфері бюджетування  та  майнових відносин.
14 Вересня, 2017 р., 12:08
  14 вересня 2017 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Любов Гамак, як координатор написання Стратегічного плану розвитку Жданівської об"єднаної територіальної громади, за дорученням сільського голови, взяла участь у тренінгу «Стратегічний аналіз середовища новостворених громад».
14 Вересня, 2017 р., 11:39
Старі люди вважають, що справжня осінь починається від 14 вересня, на свято Симеона Стовпника і матері його Марфи або, як кажуть у народі, — на Семена Літопродавця, який проводжає літо.
14 Вересня, 2017 р., 11:20
 Відповідно до розпорядження сільського голови №36 від 06.09.2017 р.чергове засідання виконавчого комітету сільської ради відбудеться 21 вересня 2017 року о 10.00 год.
14 Вересня, 2017 р., 10:48
   Відповідно до розпорядженням сільського голови від 13 вересня 2017 року № 38 позачергова 11 сесія сільської ради 1 скликання відбудеться 15.09.2017 р. об 11.00 год.
13 Вересня, 2017 р., 10:39
Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.  Доброю традицією  стало проведення у школах Жданівської об’єднаної територіальної громади тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультурника, який цього року відзначали в Україні 9 вересня.
12 Вересня, 2017 р., 12:38
   В Україні зустрічається близько 80 видів неїстівних шапинкових грибів. Приблизно двадцять із них - особливо небезпечні для життя людини.
12 Вересня, 2017 р., 12:23
 З початком нового навчального року в школах Жданівської об"єднаної територіальної громади розпочали роботу шкільні їдальні. Гарячим харчуванням охоплено учнів 1-х – 4-х класів та дітей пільгових категорій. Вартість харчування на одного учня становить 12 грн., фінансування   здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.