15 Листопада, 2018 р., 16:07
Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією.
14 Листопада, 2018 р., 09:47
   Це день, який служить нагадуванням всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає. Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі. Завдячуючи діяльності IDF Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом охоплює мільйони людей по всьому світу і об'єднує діабетичні громади 145 країн з благородною метою підвищення обізнаності про цукровий діабет та його ускладнення.
13 Листопада, 2018 р., 09:48
Від січня 2019 року в Україні з'являться муніципальні няні. Доглядальниці дивитимуться за дітьми до трьох років.
13 Листопада, 2018 р., 09:38
Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки – МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів. Відповідні лист МОН та доручення ДМС були розіслані в департаменти (управління) освіти обласних адміністрацій та КМДА та обласні управління ДМС.
12 Листопада, 2018 р., 11:11
  15 листопада 2018 року почнеться прийом конкурсних робіт Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра». Відповідне рішення було ухвалено під час засідання Ради засновників конкурсу, що відбулося сьогодні, 9 листопада 2018 року, в Міністерстві освіти і науки України.
12 Листопада, 2018 р., 10:52
  На черговому засіданні з розробки Генерального плану с.Війтівці розглядались питання визначення та передбачення у містобудівній документації  інвестиційних територій, які б сприяли соціально- економічному розвитку Жданівської ОТГ.
09 Листопада, 2018 р., 21:52
9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.
09 Листопада, 2018 р., 21:48
   Шановні працівники культури, прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом Днем працівників культури!
08 Листопада, 2018 р., 19:56
Працівники культури люди особливі,
08 Листопада, 2018 р., 11:14
  Державна служба якості освіти (ДСЯО), що централізовано відповідає за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, матиме власне представництво в кожній області України та м. Києві. Відповідне рішення про утворення  територіальних органів Державної служби якості освіти було прийнято Кабінетом Міністрів сьогодні, 7 листопада 2018 року, у приміщенні Будинку Уряду.